Oferta stron internetowych

Strony internetowe i wizytówki w Internecie to rozwiązania, którymi dysponują już niemalże wszystkie firmy i organizacje w Polsce i na świecie. Dziś, „jeśli nie ma Cię w Internecie, po prostu nie istniejesz”. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania z zakresu projektowania i wykonywania stron internetowych oraz wizytówek w Internecie. Wszystko to, otrzymujecie Państwo oczywiście z zachowaniem najwyższych standardów jakości, realnych terminów realizacji, po konkurencyjnych cenach i zawsze indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb!

Jak przebiega proces realizacji strony:

Przy tworzeniu stron internetowych podchodzimy do każdego projektu indywidualnie. Pytamy się klienta jak chciałby, żeby wyglądała jego strona internetowa i dopasowujemy ją pod preferencje klienta.

Klient ma od samego początku pełny serwis. Jeśli klient nie posiada jeszcze domeny, to wówczas radzimy jaką domenę najlepiej kupić i jakie są dostępne. Następnie gdy domena już zostanie wybrana, kupujemy ją na imię i nazwisko klienta lub nazwę jego firmy. Wraz z domeną wybieramy odpowiedni serwer pod portal lub sklep klienta. Oczywiście posiadamy własny serwer. Posiadając domenę i hosting, klient może już działać na rynku z firmowym email i podawać już stronę. W tym czasie, kiedy jeszcze trwają prace nad tworzeniem strony, wówczas na życzenie klienta wstawiamy tymczasową informację, że strona jest w trakcie budowy lub przebudowy.

Kiedy klient zatwierdzi cały projekt i już jest zadowolony z grafiki strony, wówczas przechodzimy do etapu treningu używania panelu CMS, czyli jak dodawać zdjęcia do galerii, jak używać panelu, jak tworzyć dodatkowe strony, ustawiać reklamy, jak zmieniać tekst, robić promocje na określony czas itd. Cały ten etap szkolenia zależy od klienta. Zdarza się, że klient chce mieć bardzo mobilny system i wówczas szkolimy jak go używać. Czasami klient prosi nas, żebyśmy zajęli się uaktualnianiem informacji, gdyż on na to nie ma czasu. Wówczas robimy takie uaktualnienia dla klienta.

Forma kontaktu jest również bardzo dogodna: skype, gg, komórka w zależności od preferencji klienta. Z nami będziesz miał dobry kontakt i szybką reakcję działania, gdy zajdzie taka potrzeba.

Jakie używamy technologię?

  1. (X)HTML, CSS, JS, AJAX
  2. PHP, MySQL, PostreSQL, Ruby on Rails
  3. biblioteki jQuery, mootools i innych
  4. na życzenie CMSów: WordPress, Joomla!, Drupal