Często zadawane pytania:

Jak wygląda proces zamawiania?

Na początku klient określa wymagania dot. projektu. Kolejnym krokiem jest przygotowanie przez nas m.in. szablonów graficznych, wstępnych projektów, grafika itp. Następnie klient akceptuje przygotowany projekt lub nanosimy poprawki. Po zaakceptowaniu projektu rozpoczynamy realizację. Po zakończeniu prac klient zatwierdza odebranie projektu ew. na życzenie klienta nanoszone są dodatkowe poprawki.

Co to jest domena i serwer? Czy muszę je mieć?

Można powiedzieć, że na kompletną działającą stronę składają się 3 elementy: strona internetowa, serwer (hosting) i domena. Strona internetowa to ogólnie mówiąc pliki zawierające treść i odpowiadające za różne aspekty działania strony. Serwer to fizyczne miejsce, gdzie znajdują się pliki strony (ogólnie mówiąc to odpowiednio skonfigurowany komputer, działający 24h na dobę i podpięty do internetu). Domena to adres strony internetowej. Po wpisaniu go w przeglądarce wyświetlona zostaje strona, do której ten adres jest przypisany.

Ile trwa tworzenie strony internetowej?

W przeciągu 2-3 dni wysyłamy do Państwa przykadowy projekt graficzny. Po jego akceptacji, ewentualnie poprawkach w przeciągu kolejnych 2-3 dni strona www jest już gotowa. Całkowity czas wykonania waha się między 4-6 dni. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą to prosze o kontakt.

Ile kosztuje strona www?

Każda strona jest troszkę inna, zastosowane są inne rozwiązania a ponieważ strona stronie nierówna, dlatego dla każdego serwisu robimy indywidualną wycenę. Dobry portal to inwestycja, która ma się zwrócić – niezleżenie od tego czy jest to sklep internetowy, czy strona www prezentująca usługi – dzięki niej mają Państwo uzyskać nowych klientów.

Ile trwa tworzenie sklepu lub apliakacji internetowego?

W przeciwieństwie do strony internetowej, tworzenie sklepu bądź aplikacji internetowej trwa dłużej, wszystko jest uzależione od złożoności sklepu lub aplikacji. W miarę mozliwości dostosujemy się do Państwa terminu realizacji.

Chciałbym zarządzać swoją stroną – jak to zrobić?

Nasz system umożliwia w prosty sposób zarządzanie treściami umieszczanymi na stronie, umożliwia uzupełnianie galerii, załączanie plików itd.

Czy zajmujecie się także pozycjonowaniem stron?

Tak, zajmujemy się również pozycjonowanie stron internetowych. Jeśli dana osoba lub firma zamówi u nas stronę internetową to przewidujemy rabaty na pozycjonowanie.